زمان کنونی: 10-20-2014, 03:09 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

آهنگ سازی شادمهر برای آهنگ جدید ابی
01-20-2013, 11:20 PM
ارسال: #1
آهنگ سازی شادمهر برای آهنگ جدید ابی
دوستان عزیز وبلاگ رسمی ابی همین الان به روز شد و خبر از همکاری دوباره با شادمهر و داده بود که من عین همون مطلب رو همین جا براتون کپی می کنم Heart

نقل قول :اتفاق دیگری که مطمئنا تمام طرفداران ابی نازنین رو خوشحال میکنه ترانه جدیدی هست به اسم "همین خوبه" با آهنگسازی شادمهر عقیلی که به امید خدا تا ماه دیگر منتشر خواهد شد.
این اثر چهارمین آهنگیست که با اهنگ سازی شادمهر عقیلی و با صدای ابی منتشر میشه.

آهنگ دیگری هم با همکاری دوستان عزیز ابی در ایران در حال ساخت هست، که اواخر ماه فوریه با ویدیو منتشر خواهد شد

با تشکر
تیم مدیریتی سایت رسمی ابی

[تصویر: tl87sf52ycdka1a49e0a_thumb.jpg]

هزار و یک شب من ، پر از صدای تو بود

Smyle (11)

[تصویر: 30415769466762342762.png]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Nickshad ، shahab_persia ، Homayoun ، yaser ، shadmehrshadow ، peyman_2012 ، Reza.max ، HoOman_vXv ، Residen Evil III ، faeze ، Mehrnoush ، bita ، آرمین
01-20-2013, 11:29 PM
ارسال: #2
RE: آهنگ سازی شادمهر برای آهنگ جدید ابی
تنظیمش از کیه ! Idea

01-20-2013, 11:33 PM
ارسال: #3
ویدیو هم داره؟؟؟Heart

مردی با گیتار مشکی دور سفیدش...مردی که 12 سال پیش ممنوع شد که خیلی ها امروز مجاز باشن....امشب 2 مرداد 1391 شادمهر عقیلی در سن 40 سالگی با این آلبوم دوباره متولد شد...

[تصویر: KO.gif]
01-20-2013, 11:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-20-2013 11:48 PM، توسط naghmeh_960.)
ارسال: #4
(01-20-2013 11:29 PM)Nikshad نوشته شده توسط:  تنظیمش از کیه ! Idea

خدا کنه خودش باشه! تو وبلاگ که چیزی نگفتن. اینطور که تیم مدیریتی ابی گفته تا 1 ماه دیگه آهنگ پخش میشه و امیدوار هم هستیم که تنظیمش هم با خود شادمهر عزیز باشهHeart

(01-20-2013 11:33 PM)shahab_persia نوشته شده توسط:  ویدیو هم داره؟؟؟Heart

والا آقا شهاب اینا گقتن آهنگ دیگری هم به همراه ویدئو بیرون میاد که با همکاری دوستان ابی هست!! حالا این دوستان کی هستن دیگه خدا می دونه!!!Smyle (19) مسلما اگه شادمهر بود که حتما اعلام میکردن. پس به احتمال خیلی خیلی زیاد این عکسی که از پشت صحنه ی ویدئو گذاشتن ارتباطی با آهنگی که شادمهر برای ابی ساخته نداره.Smyle (25)

Smyle (11)

سپاس شده توسط shahab_persia ، Nickshad ، bita
01-21-2013, 01:09 AM
ارسال: #5
اهنگی که ماه دیگه میاد با همکاری علیرضا افکاریه. کار با شادمهر بعد عید و البوم ابی میاد.

[تصویر: ywwyqib1jmq3quekejs.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
01-21-2013, 10:26 AM
ارسال: #6
توي فيس بوك طرفداران ابي همين عكسو گفتن مربوط به آهنگ همين خوبه كه كار آهنگشم با شادمهر هستش

از این گریه چه میدونی
01-21-2013, 02:23 PM
ارسال: #7
تنظیم هم از شادمهره

رفتی با یکــی دیگه دوست شدی ، هیچ خیـــالی نیست ...
 سپاس شده توسط entehaa
01-21-2013, 03:06 PM
ارسال: #8
(01-20-2013 11:46 PM)naghmeh_960 نوشته شده توسط:  
(01-20-2013 11:29 PM)Nikshad نوشته شده توسط:  تنظیمش از کیه ! Idea

خدا کنه خودش باشه! تو وبلاگ که چیزی نگفتن. اینطور که تیم مدیریتی ابی گفته تا 1 ماه دیگه آهنگ پخش میشه و امیدوار هم هستیم که تنظیمش هم با خود شادمهر عزیز باشهHeart

(01-20-2013 11:33 PM)shahab_persia نوشته شده توسط:  ویدیو هم داره؟؟؟Heart

والا آقا شهاب اینا گقتن آهنگ دیگری هم به همراه ویدئو بیرون میاد که با همکاری دوستان ابی هست!! حالا این دوستان کی هستن دیگه خدا می دونه!!!Smyle (19) مسلما اگه شادمهر بود که حتما اعلام میکردن. پس به احتمال خیلی خیلی زیاد این عکسی که از پشت صحنه ی ویدئو گذاشتن ارتباطی با آهنگی که شادمهر برای ابی ساخته نداره.Smyle (25)

من فکر میکنم شما به عنوان مدیر بخش رسانه فروم نسل شادمهر باید اطلاعات بیشتری داشته باشین...
به هر حال...ممنون.
 سپاس شده توسط shahab_persia
01-21-2013, 08:52 PM
ارسال: #9
آقا رضا عزیز بنده هم مثل شما هستم به خدا! تنها خبری که به صورت رسمی پخش شده همون پاراگرافی هست که براتون نقل قول کردم و هرچیزی غیر از اون چند خط مطمئن باشین شایعه ای بیش نیست. منم همون چیزی و می دونم که شما می دونید.و وظیفه ی من هم این هست که اخباری که به صورت رسمی در رسانه ها منتشر میشه و در ارتباط با شادمهر هست و براتون اینجا قرار بدم! همین. یک لقب جلوی اسم بنده دلیل بر این نیست که من نسبت به بقیه برتری دارمSmyle (12)Heart

دوستان عزیز درباره ی اینکه تنظیم این کار با شادمهر هست یا نه و یا اینکه ویدئویی برای این کار ساخته شده یا نه هیچ کس چیزی نمی دونه. تنها خبری که منتشر شده این هست که آهنگ سازی با شادمهرِ و یک آهنگِ دیگه هم ابی داره آماده می کنه که با همکاری دوستان خودش هست که ویدئو هم داره ( اسمی از شادمهر برده نشده )
پس بهتر صبر کنیم و منتظر خبر های دیگه باشیم که در آینده منتشر میشهHeart

Smyle (11)

سپاس شده توسط Reza.M
01-21-2013, 09:03 PM
ارسال: #10
اقا من یه خبر گرفتم اینه : یه البوم برای عید یا تا اردیبهشت ابی داره که همش از بچه های داخل ایرانه! یعنی علیرضا افکاری روزبه بمانی و افشین مقدم که ۹۰ درصد هم البوم امادست.

یه البوم دیگه که شادمهر توشه فعلا پخش نمیشه و این اهنگ جدیدی که شادمهر واسه ابی داره میسازه فعلا نمیاد. اهنگ دو صداییشون هم زود تر از همین خوبه میاد چون در ادامه تور کنسرتاشون پخش میشه.

ابی هم بدش نمیاد یه البومی مثل یادگاری که با کامران هومن داشت با شادمهر هم داشته باشه.

[تصویر: ywwyqib1jmq3quekejs.png]
 سپاس شده توسط FarshiD*S
ارسال پاسخ 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
Facebook Linkedin Technorati Twitter Digg MySpace Delicious

پرش به انجمن:

Persian Translation by MyBBIran.com - Ver 3.5